Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

   Захисні ролети – металеве полотно, яке широко використовується у  комфортних сучасних будівлях, виконуючи захисні функції решіток на вікнах та дверях. Ролети  надійні та не псують загального архітектурного вигляду споруди. Найчастіше встановлюють захисні ролети на перших поверхах багатоповерхівок, у приватних будинках, офісах, магазинах, кіосках  аби захистити  приміщення від небажаного проникнення, злому чи актів вандалізму –  кинутих у вікно твердих предметів.

   Компанія «Євродек» пропонує якісні ролетні системи фірми «Alutech», яку представляє офіційно. Фахівці спеціалізованої компанії допоможуть вам підібрати оптимальну комплектацію для захисту та безпеки будівлі, відмінно змонтують їх.

   Детально про захисні ролети  розповідає керівник відділу продажів ролетів захисних, воріт і автоматики компанії «Євродек» Сергій Миколайович Козачук:

   – Виробляються захисні ролети з  різноманітних сплавів алюмінію – матеріалу екологічно безпечного, міцного, який не боїться іржі, сонячного впливу, опадів і температурних змін. В залежності від потреби, ви можете обрати захисні ролети із різними ступінями стійкості до злому.

   З точки зору пожежної безпеки ролети - ідеальна альтернатива решіток. Вони швидко відкриваються зсередини, сприяючи стрімкій евакуації людей. Ролети з електроприводами можуть бути пов'язані з датчиками пожежної сигналізації і автоматично відкриватимуться при спрацьовуванні сигналізації. Електроприводи можуть бути оснащені системою аварійного ручного відкривання.

   Ролети бережуть тепло в холодні періоди року: правильно розміщені перед віконним або дверним прорізом ролети суттєво знижують можливі втрати тепла. У літній період ролети у закритому положенні захищають приміщення від яскравого світла та перегріву.

  Сучасне полімерне покриття дозволяє надати використовуваному  полотну бажаний колір для гармонії і з екстер’єром вашого будинку. Найважливіше, що системи працюють  безвідмовно протягом багатьох років, надійні в експлуатації та легкі у догляді.

   Для того, щоб ролети органічно вписалися в архітектуру вашого будинку і гідно виконували свої функції, треба відповідально підійти до їх вибору.

   Одним із основних елементів захисної ролети, що визначає її функціональні характеристики, є профіль, з якого виконано полотно ролети. Профілі для ролет бувають двох видів — роликової  прокатки і екструдовані, кожен з яких має свої особливості.

   Профілі роликової прокатки заповнюються піною, що забезпечує додаткову шумо- і теплоізоляцію дверних і віконних прорізів. При цьому профілі роликовій прокатки поєднують в собі досить високу міцність і невелику вагу.

   Екструдовані профілі  використовуються  для будівель, де вимоги до міцності та безпеки особливо високі.

   Широкий асортимент різних профілів дозволяє виготовляти чималий спектр готових ролетних систем для різних цілей.

   Зверніть увагу на  ширину і висоту ролетного профілю, необхідних для ефективного захисту віконного й дверного прорізу, а також вітрову зону, в якій знаходиться ваш будинок, адже  в залежності від кліматичних умов визначаються максимальна ширина і площа отвору, у який монтується ролета.

   Опускання і підйом захисних ролет відбувається за допомогою ручного механічного або електричного приводу який може бути оснащений дистанційним радіоуправлінням. Визначення системи управління залежить від ваги ролетного полотна, індивідуальних переваг і бюджету.

   Електроприводи підходять для будь-якої ролети, вони можуть управлятися двома способами: за допомогою вимикача і за допомогою пульта дистанційного керування, який  особливо актуальний для будинків із великою кількістю роллетных систем, так як з його допомогою можна управляти всіма ролетами одночасно. Завдяки програмуванню  ролети можуть відкриватися і закриватися в потрібний час або змінювати своє положення в залежності від інтенсивності сонячного світла, сили вітру або дощу.

   В компанії «Євродек» можна замовити ролетні ворота з установкою, ролетні решітки, а  також  запчастини  та комплектуючі. Ми проводимо ремонт ролетних воріт і ролетних решіток будь-якого типу і заміну необхідних елементів.