Якісні металопластикові вікна у Луцьку

   У багатьох будинках ще стоять стародавні радянські віконні рами з напівзогнилого дерева, які взимку доводиться замазувати і завішувати ковдрами. Але це минуле століття! Давно пора змінити ваші вікна на тепліші, якісніші та красивіші металопластикові вироби VEKA, які будуть служити вам вірою і правдою та радувати очі сучасним дизайном. 

   Компанія "Євродек" – офіційний представник вікон VEKA на Волині!  Вікна з металопластику VEKA не є суцільнолитими - вони збираються з декількох різних елементів, основним яким  є металопластиковий профіль, навколо якого розташована фурнітура з ущільнювачем із спеціальної гуми. Профіль містить в собі металевий каркас, який надає достатню міцність і жорсткість усій конструкції рами. Металевий каркас усередині профілю складається з перемичок, між якими існують порожнини, наповнені повітрям - це створює додаткову перешкоду для холоду, а також контролює рівень вологості вікон, щоб вони не потіли. Конструкція вікон забезпечує не тільки достатню теплоізоляцію, але і підвищену стійкість до розтину віконних пакетів зовні зловмисниками. Металевий міцний каркас не дозволяє виламати раму, а товщина і матеріал склопакетів - розбити їх. Тому, встановивши металопластикові вікна VEKA ви, до того ж , ще й підвищите безпеку власного житла.

   У кімнаті з сучасними вікнами, зробленими з металопластику, безсумнівно тепліше, ніж в будь-який інший квартирі, де використовуються дерев'яні рами. Багато що також залежить від товщини профілю вікон, відмінностей у склопакетах, і щільності монтажу рами до стін навколо вікон. Грамотний монтаж фурнітури дозволяє повністю забути про те, що існують якісь щілини, через які може дути. Нічого замазувати і заклеювати вже не треба - вікно і так прекрасно тримає тепло, навіть у найлютіші морози.

   Крім того, завдяки вдалій конструкції склопакетів, металопластикові вікна забезпечують непогану шумоізоляцію. Герметизувати шви вікон спеціальним засобом (найчастіше силіконом), і використавши ущільнюючі прокладки, при достатній товщині склопакетів, ви можете забути про шум машин зовні вашого житла.

   У найсучасніших моделях вікон встановлюються спеціальні клапани для забезпечення природного проходження невеликої кількості повітря, оскільки металопластикові рами забезпечують майже повну герметичність, а приміщення провітрювати потрібно.