У чому небезпека придбання надто дешевих вікон?

  Враховуючи, що надворі осінь, люди все більше задумуються про опалювальний період зимою. Хтось заготовляє дрова, купує брикет або вугілля, а хтось думає, яким чином за ці енергоносії розрахуватись, як зекономити та в той же час не замерзнути. Окрім цього, потрібно думати, яким чином зберегти максимум тепла в оселі?

   Сучасні технології дозволяють визначити проблемні зони втрат тепла. Одним з головних факторів тепловтрат є старі, зруйновані часом, дерев’яні або неякісні металопластикові вікна, а це до 38-45% втрат тепла. 
   Так  які потрібно встановлювати вікна та у чому небезпека надто дешевих металопластикових вікон?
   Основним чинником втрат є склопакет. На нього (склопакет) потрібно звертати особливу увагу. На ринку є багато віконних компаній, але нажаль, частина з них думає не про клієнта, а про заробіток, пропонуючи дешевший продукт ніж в свого конкурента, приховуючи наслідки щодо конструктивних характеристик та енергозбереження.

   Компанія «Євродек» рекомендує встановлювати двокамерні (три склополотна) склопакети з двома енергозберігаючими склополотнами. 
  Вигоди від встановлення саме такого виду склопакету:

   Тепліший на 44%  у порівнянні з однокамерним із одним енергозберігаючим склополотном. А якщо глибина  склопакета складає 40-42 мм, то  до 76%. При цьому вартість конструкції в цілому зросте орієнтовно на 8-15%.
   В рази зменшується ризик запотівання склопакету.
   Значно покращуються шумоізоляційні характеристики (при закритих вікнах).

   Також, згідно з діючими будівельними стандартами,  у нашій кліматичній зоні приведений опір теплопередачі світлопрозорих конструкцій (вікна та двері) повинен буде не менше 0,75 м2•К/Вт. (ДБН В.2.6-31:2006). Даний показник вдасться досягти використовуючи даний вид засклення.

   Якщо ви обрали пакет, потрібно поцікавитись ПВХ профілем.  Основні складові здешевлення профілю та віконних конструкцій в цілому:

   Тонка стінка профільної системи:

 •  Виготовлення профілю на 0,2 мм тонше, в масовому виробництві, дозволяє економити не малі кошти. А як же зварний шов (місце зварювання пластику)? Чи не трісне він від важкого склопакету зимою або чи не викрутить його влітку під дією високої температури?
 •  Складники: окрім основної сировини (ПВХ) до складу профілю входять ще до 15 різних компонентів. Один з них, який є основним наповнювачем – гідрофобна крейда. Вона (крейда) є у всіх профілях: як у європейських, так  і у вітчизняних. Питання лише в якій кількості? 

   Для довідки - вартість даного наповнювача в 15 разів менша від ПВХ. І знову запитання: яким чином забезпечити якість згаданого вище зварного шва, якщо в профілі норми гідрофобної крейди в рази перевищують норму?

 •  Використання тонкого армуючого профілю: з липня 2013 року виробники конструкцій мають використовувати армуючий профіль товщиною не менше 1,5 мм (ДСТУ Б В.2.6-15:2011). Армування в профілі забезпечує покращені конструктивні та антизламні показники.

   Переваги співпраці з компанією «Євродек»:

 1. Металопластикові конструкції від надійних, перевірених часом виробників.
 2. Великий вибір профільних систем та інших складових вікон та дверей.
 3. Доступні ціни.
 4. Фіксування ціни в момент замовлення.
 5. Гнучка система знижок.
 6. Досвідчені менеджери, які допоможуть у виборі на підставі пріоритетів клієнта.
 7. Кваліфіковані монтажники та лише якісні матеріали при здійсненні монтажних робіт.
 8. Повноцінні гарантійні зобов’язання.
 9. Післягарантійне обслуговування.
 10. Євродек – майстри віконної справи!

   Вікна – це інвестиція  в енергозбереження, безпеку та комфорт!