Термоплінтус – теплі стіни без цвілі!

   Новинка від компанії «Євродек»:  термоплінтус – електричний  опалювальний прилад,  джерелом тепла якого є інфрачервоне випромінювання.  Ці новітні технології розроблені ТМ «Корса» спеціально для приміщень, які потребують додаткового опалення для уникнення таких несприятливих факторів як вологі стіни та грибок!


   Термоплінтус – унікальна інновація, впроваджується на споживчі ринки протягом року та встигла позитивно  зарекомендувати себе в Україні.  Комплект складається із блока управління  та п’яти  пластин, виконаних із гіпсового матеріалу. Нагрівальний ефект  відчутний у приміщені до 20 кв. м.  Блок управління може бути укомплектований терморегуляторами різного рівня складності.


   Основною  вимогою до встановлення  плінтусного обігрівача є наявність сучасної якісної проводки,  максимальна  потужність одного комплекту – до 1 кВт/год.  Прилад монтується  на   стіну,  яка повинна бути утеплена ззовні, щоб тепло не проникало  на вулицю і залишалося у середині. Термоплінтус   встановлюється на стіну приміщення на відстані не менше 20 см від підлоги.


   Такі системи – це не основний, а лише додатковий засіб обігріву, основною метою якого є рівномірне прогрівання стіни та зменшення вологості  у приміщенні,  як наслідок – ліквідація цвілі, яка не тільки створює непривабливий вигляд  стін  й  поступово руйнує  матеріали, але й негативно впливає на здоров’я людини.
 

  Завдяки термоплінтусу повітря у приміщенні  прогрівається рівномірно, не перегрівається та не  пересушується. Термоплінтус  можна встановлювати   у різноманітні  житлові приміщення на будь-якій стадії експлуатації.  Система не спалює кисень,  є екологічно чистою, має великий термін експлуатації.


   Тож подбайте про своє здоров’я та безпеку власного житла:  проти холодних  стін, які разом із підвищеною вологістю викликають  шкідливий  грибок, вам допоможе термоплінтус –  сучасний прилад  із розряду опалювальних систем!