Сучасні двері у вашій оселі – оригінальні, – як і ви!

   Міжкімнатні двері  не просто розділяють житловий простір приміщення, сьогодні вони виконують вагому декоративну роль у сучасному інтер’єрі.  Завдяки збільшенню асортименту міжкімнатних дверей  вимога до зовнішнього вигляду дверей стала чи не найвизначнішою. Іноді для зміни інтер’єру потрібно просто замінити двері!

   Компанія «Євродек» пропонує міжкімнатні двері  від виробників:  «Арт Дор», «Термопласт» та «Новий стиль». Усі вироби відрізняються дизайном, кольоровою гамою, структурою  та ціною. Сучасні міжкімнатні двері виготовляють і з деревних матеріалів:  ДСП, МДФ, покриваються шпоном, еко-шпоном чи ПВХ-плівкою.

   Стандартно дверний блок комплектується полотном, коробкою, лиштвою, ущільнювачем, петлями та механізмом замка.  Але, за індивідуальним замовленням, можна підібрати додаткову фурнітуру, а також зробити відчинення  лівим чи правим в залежності від потреби. Скло у дверях повинно бути надійно закріплене, не хитатися. Зазвичай у двері встановлюється матове скло, можливі нанесені візерунки, як варіант дизайнерського рішення.

  

  Фурнітура міжкімнатних дверей повинна теж бути якісною. Дверна фурнітура сьогодні виготовляється з різноманітних  матеріалів, що дозволяє створювати  багатогранні моделі та забарвлення, щоб  задовольнити  смаки споживачів. 

   Дверні ручки – не лише окраса будь-яких дверей, але й чи не найважливіша деталь, призначена для відкривання-закривання дверей. Важливо, щоб ручка гармоніювала із самими дверима та іншою фурнітурою. Частіше за все для виготовлення дверних ручок використовується латунь.  Також ручки виготовляють з нержавіючої сталі, алюмінію, міді, тощо.  Сьогодні прийнято покривати такі ручки матовим хромом або нікелем. Головною вимогою до ручок міжкімнатних дверей є  забезпечення  максимальної  легкості  та зручності  відкривання дверного полотна.

   ДВЕРІ З СУЦІЛЬНОГО СКЛА

   Якщо скло використовується повністю  як дверне полотно, воно повинно бути гартованим!  Гартоване скло отримують внаслідок термічної обробки: спочатку листи скла нагрівають до температури понад 600 ° С, а потім різко охолоджують. Під впливом таких екстремальних умов змінюються властивості матеріалу  –  скло здатне витримувати великі навантаження, адже міцність гартованого скла вища ніж звичайного у кілька разів! Окрім того воно ще й безпечне, оскільки  при руйнуванні розсипається на дрібні округлі шматочки,  поранитися  якими практично неможливо.

   Скляні двері можна виконати у таких рішеннях: прозоре, матове, тоноване, полотно з нанесенням малюнка на скло за допомогою художньої піскоструменевої  обробки, тощо.

   Великою популярністю нині користуються МІЖКІМНАТНІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ.

Такі вироби з розсувним елементом – якісне та функціональне доповнення інтер’єру. Можуть використовуватися як частина декору, при нестачі вільного простору поблизу дверного проєму  для повного відкриття дверей. Розсувні системи можуть бути паралельно-зсувними, підйомно-зсувними, складними та зсувними системами, відомими в побуті як «гармошка», телескопічними.  Їхнє  виконання можливе зі скла, алюмінію, дерева, металопластику, а також комбіновані варіанти. При потребі можна конструкцію автоматизувати.

     Гарантія  – показник якості дверей. Відсутність такого документу може означати, що продавець намагається вам продати несертифікований або неякісний  товар. У компанії «Євродек» гарантійні зобов’язання поширюються на всі види міжкімнатних дверей.

   Скільки ж насправді слугуватимуть  міжкімнатні двері? При належному догляді та дотриманні умов експлуатації вони слугуватимуть впродовж багатьох років.

   Фахівці «Євродеку» допоможуть вам підібрати двері та надати професійні поради, враховуючи ваші смаки, потреби та особливості житлового простору!