Rehau GENEO – теплопереможець сучасності!

   Вікна – не просто вигляд ззовні, завдяки сучасним технологіям – це ще й комфорт протягом багатьох років. Якісна, надійна, екологічно чиста – віконна система GENEO від Rehau – новий еталон сучасних вікон з погляду енергозбереження!

   Постійне зростання цін на паливно-енергетичні ресурси спонукає населення активно займатися питанням енергозбереження. Як же ефективно використовувати енергетичні ресурси, при цьому заощаджувати кошти?

   Сиcтема Geneo від німецького виробника вікон Rehau – революція  у сфері енергозберігаючих технологій, яка не має аналогів, подібних до показників теплоізоляції.

   Основною відмінністю профілю системи Geneo від інших віконних профільних систем є відсутність металевого армування, яке зазвичай потрібне для забезпечення стабільності профілю. Таким чином, у системі GENEO досягнуто найкращих показників теплоізоляції, оскільки не утворюються містки холоду, які – як джерела втрати тепла – виникають через застосування металу. Це стало можливим завдяки використанню унікального матеріалу RAUFIPRO, виготовленому на основі волокна. Така конструкція виробу полегшує його вагу, а це суттєво продовжує термін використання фурнітури. Отож основа інноваційного GENEO –  фіброармування  ПВХ профілю  в масі, завдяки чому міцна віконна конструкція має мінімальну вагу та в поєднанні з енергоефективними склопакетами дозволяє економити до 76% енергії!

   Окрім того, що профіль теплий, він ще й максимально герметичний завдяки спеціальному – еластичному, довговічному – ущільнювачу, який використовується в  аеробусах. Профілі Rehau GENEO мають високу пластичність, яка дозволяє створювати арочні, трикутні, трапецієподібні та інші конструкції. Також для профільної системи характерні високі протизламні показники та звукоізоляція.

   В цілому GENEO ідеально підходить для об’єктів із підвищеними вимогами до теплоізоляції.

   Ширина профілю 86 мм, наявність повітряних камер, відсутність містків холоду (армування), склопакет 44 мм з енергозберігаючим склом і заповнений інертним газом, а також комбінована система ущільнень  забезпечують найвищі коефіцієнти енергоефективності на сьогоднішній день. Коефіцієнт теплопередачі, рівень повітря- і водонепроникності, теплотехнічні показники цього профілю набагато перевищують стандарти, рекомендовані державними нормативами. Три рівні ущільнень забезпечують відмінні ізолюючі властивості та тривалий термін експлуатації.

   Глянцева поверхня зручна в обслуговуванні. Шорокі дизайнерські можливості та велика гамма кольорових відтінків задовольнять смаки найвимогливіших клієнтів.


   Отже, суттєвими перевагами REHAU GENEO є:
 – відсутність металевого армування (система на 40% легша за інші), що зменшує навантаження на будівлю, зменшує вагу стулки, спрощує процес відкривання і закривання конструкції, значно подовжуючи термін використання фурнітури;
 – максимальна міцність та жорсткість конструкції - наявність армуючого шару в кутах приводить до стабільнішої звареної конструкції;
 – повна герметичність завдяки наявності додаткового центрального контуру ущільнення;
 – різноманітні форми та розміри вікон, елегантний дизайн, який відображає останні тенденції європейської архітектури;
 – відмінні протизламна безпека та рівень шумоізоляції, які до сьогодні не можливо було досягнути;
 – гладка антистатична поверхня, яка полегшує догляд за вікнами та похилий фальц, який забезпечує відвід вологи;
 – екологічно чисті, як для вторинної переробки.


   Низькі експлуатаційні витрати і простота використання встановлює нові стандарти Geneo. Тож заощаджуйте енергоспоживання разом із Rehau GENEO!