Переваги вертикальних жалюзі

      Нині популярним елементом декору вікон стали жалюзі, які не займають багато місця і є доступними  за ціною. Вертикальні жалюзі – найпоширеніші у використанні. Вони дозволяють регулювати потік світла у приміщенні.

   Вертикальні жалюзі можуть виготовлятися з різних матеріалів. Для офісних приміщень відмінно підійдуть пластикові або алюмінієві моделі, які не  накопичують пил, розсіюють світло. У домашній обстановці пластик можна поєднувати з традиційними шторами. Для створення затишного домашнього інтер'єру підійдуть тюлеві вертикальні жалюзі. Ламелі цього типу обгорнуті найтоншим матеріалом, за рахунок чого створюється враження легкої тюлевою фіранки. Одночасно з легкістю конструкція має всі механізми , властиві жалюзі. Останнім часом з'явилися мультифактурні жалюзі, які поєднують в собі кілька кольорів та фактур.  Це дуже оригінальна пропозиція, варіанти підбираються  залежно від особливостей інтер'єру приміщення.

    Керівник відділу продажу жалюзі ПФ «Євродек»  Інна Леонідівна Муковоз зазначає, що вертикальні жалюзі ідеально підходять аби закрити та прикрасити  великі отвори у середині приміщення. Фахівець розповідає, що значним попитом користуються вертикальні жалюзі  в офісах, адже вимогливий діловий стиль інтер’єру не передбачає використання щільних штор.

–    Сьогодні всі офіси ком’ютеризовані, тому звичайно, коли яскраві  сонячні промені потрапляють до кімнати, то створюють відблиски сонця на комп’ютерах, що негативно відображається як на роботі, так і на здоров’ї працівників, – каже Інна Леонідівна. – Позбавити співробітників від незручностей дуже легко: достатньо обладнати вікна вертикальними жалюзі, які будуть повністю відповідати стилю приміщення і дозволять отримати затемнення будь-якого ступеня.

     За словами фахівця, механізми жалюзі дуже прості в управлінні, тому впоратися з ними зможе кожен.

    Після встановлення на вікна жалюзі з'являється можливість регулювати температуру в приміщенні. У літній час можна не допустити перегріву, оскільки сонячні промені проникають у приміщення  та нагрівають повітря,  – температура стає нестерпно високою. Щільно закрите за допомогою жалюзі вікно зменшить кількість тепла, яке проникає в приміщення. У зимовий час щільні жалюзі будуть виконувати повністю протилежну функцію, захищаючи приміщення від проникаючих протягів. Це заощадить кошти на опалення та зробить кімнату затишнішою.

    Інна Леонідівна стверджує, що догляд за жалюзі не потребує великих зусиль:

–    Найкраще віднести тканинні вертикальні жалюзі до хімчистки. Але коли не має  такої можливості, то  рекомендується чистити жалюзі пилосмоком, або ж легенько протирати сухими ганчіркою чи щіткою.

   Фахівці відділу продажу жалюзі ПФ «Євродек» допоможуть підібрати не тільки колір, але й фактуру тканини, яка використовуватиметься для вертикальних жалюзі, види кріплення, відповідно до смаку кожного клієнта та інтер’єру помешкання.  Тож створюйте власний комфорт та вишуканий стиль разом з «Євродеком»!