Нестандартні вікна – окраса вашого будинку!

   Саме з вікон та дверей починається наше житло, тому ми так прискіпливо вибираємо світлопрозорі конструкції, намагаємося зробити їх індивідуальними та неповторними, як самі.  Нестандартними вікнами сьогодні досить часто прикрашають будинки. Різноманіття їхніх форм, кольорів роблять будівлі яскравими та неординарними. Архітектори приділяють особливу увагу плануванню віконних прорізів, оскільки вони відповідають не тільки за зовнішній вигляд будівлі, але й за кількість освітлення в будинку. Правильне розміщення вікон значно впливає на енергозбереження будинку.

   Нестандартні вікна бувають круглі, овальні, трикутні, багатокутні, арочної та трапецієвої форми. Компанія "Євродек" виготовить нестандартні вікна на ваше замовлення різних розмірів та з різним набором функцій, глухе чи відкривне. Ви зможете замовити вікна, оздоблені декоративними шпросами, вітражами, ламіновані.

   Пропонуємо вам ознайомитися із найпоширенішими варіантами нестандартних вікон. Зазначимо, це лишень невелика частина того, що ми виготовляємо. Отож:

   Нестандартні вікна круглої форми:

   Нестандартні вікна арочної форми:

  

   Нестандартні вікна трикутної форми:

   Немтандартні вікна багатокутної форми:

   Нестандартні вікна трапецієвидної форми:

   Прямокутні вікна із нестандартними рішенями:

   Також у відділі продажу жалюзі вам допоможуть підібрати рулонні штори під ваші нестандартні вікна, москітну сітку, у відділі продажу підвіконня – підвіконня чи відливи. Тож за якісними стандартними чи нестандартними вікнами звертайтеся до нас!