МУЛЬТИФАКТУРНІ ЖАЛЮЗІ – НАЙКРАЩИЙ ОДЯГ ДЛЯ ВІКОН

        Австрійський архітектор Хундертвассер казав: “Дехто думає, що будинки складаються зі стін. Я ж стверджую, що будинки починаються з вікон...” І справді, найперше наш погляд зупиняється на вікнах, коли розглядаємо оселю. Як зробити їх гарними і затишними водночас? Звернемось за відповіддю до спеціалістів.


       Майже двадцять років компанія «Євродек» впроваджує і розвиває нові тенденції віконної справи. І на сьогоднішній день є безперечним лідером у регіоні. Модною тенденцією цього сезону стали мультифактурні жалюзі, які вдихнули свіжий подих у звичайні жалюзі та змінили думку, що жалюзі це не оригінально. Розповісти детальніше про них ми попросили дизайнера компанії “Євродек” Тетяну Котис.

      – Пані Тетяно, на жаль, ще не всі знають, що таке мультифактурні жалюзі. Розкажіть про них детальніше?

      – Мультифактурні – це вертикальні жалюзі, які поєднують у собі тканину різних кольорів та декоративні елементи. Їхня унікальність в тому, що, крім звичайного захисту приміщення від сонячних променів, вони є додатковим розкішним елементом окраси будь-якого інтер’єру. На сьогоднішній день мультифактурні жалюзі є альтернативою дорогих гардин. І перевага їхня в тому, що вони виготовляються з антистатичних та стійких до забруднення тканин. Вони не вигоряють на сонці, і це збільшує термін їхньої експлуатації.

     – У чому оригінальність мультифактурних жалюзі?

     – Оригінальність в тому, що роблять їх за індивідуальним замовленням. Це дозволяє замовнику вільно комбінувати десятки відтінків і створювати безліч варіантів. Навіть юридичні установи можуть замовити власний логотип або назву фірми на жалюзі.

     – Чи впливає це на ціну? Доступні вони для пересічного громадянина?

    – Якщо у жалюзі використовуються елементи аплікації та додаткового декору, то це, звичайно, впливатиме на ціну. Адже це ручна робота, яка вимагає індивідуального підходу до кожного замовлення та затрат часу на його виготовлення жалюзі. Але загалом ціна на мультифактурні жалюзі є цілком доступною.

     – Де лучани та гості міста можуть отримати консультації та придбати мультифактурні жалюзі?

    – Наш магазин-салон знаходиться у м. Луцьк, вул. Ковельська, 66. Також для зручності клієнтів можна викликати дизайнера на об’єкт за телефонами: 29-14-00, 77-86-20.