Піклуємося про своїх покупців!

   Компанія «Євродек» святкує поважну річницю: 20 років професійної роботи на волинському  віконному ринку!

  Насамперед компанія «Євродек» – це відмінні фахівці своєї справи, які проконсультують, порадять, підберуть та встановлять обрану вами продукцію!

   Вікна та двері – найпоширеніший товар для волинського споживача. Вибрати якісні конструкції ви можете не тільки серед закордонних виробників, але й українських, які також спеціалізуються на виготовленні  даної  продукції.  Якість, доступна цінова політика, доставка,  монтаж, гарантія – «Євродек» піклується про своїх клієнтів!

   Окрім вікон та дверей компанія пропонує іншу продукцію, необхідну для вашої домівки. Приміром у відділі продажу жалюзі ви можете придбати сонцезахисні системи на будь-який смак та вимогу: жалюзі, маркізи, рулонні штори, москітну сітку. Працівники відділу ретельно слідкують за тенденціями сонцезахисних систем у Європі, освоюють нові продукти та пропонують нашим клієнтам разом із послугами по монтажу та сервісу. Приміром, нині досить популярними штори «День-Ніч» – альтернатива горизонтальним жалюзі. За допомогою чергування прозорих та непрозорих смужок на тканині можна регулювати кут падіння світла в приміщенні, не відчиняючи при цьому вікна. Популярнішими стають маркізи –  зовнішні сонцезахисні системи, оскільки зовнішній захист від сонця ефективніший, ніж внутрішній.

   З фахівцями відділу продажу алюмінієвих систем ви можете втілити найкреативніші ваші фантазії стосовно вікон, дверей, зимових садів, балконів, тощо. Сучасні технології  постійно розвиваються, можливості створити щось неординарне (типу дверей до стелі, чи невидимих дверей) збільшуються, тому якщо ви прагнете нестандартних рішень для вашого приміщення – звертайтеся до нас!

   У відділі продажу підвіконня вам запропонують тільки якісну продукцію за оптимальними  цінами.

   Ролети захисні, ворота, шлагбауми, автоматика –  товари від провідних виробників у Європі вам запропонують у відділі продажу ролетів захисних та воріт!

   У місті Луцьку маємо дві філії – на вулиці Ковельській, 66 та по проспекту Соборності, 28 центральний офіс знаходиться за адресою: вулиця Ніла Хасевича, 6.  Регіональні представництва у Ковелі, Нововолинську, Володимирі-Волинському, Рожищах, Камінь-Каширську створені для вашої зручності.  

   Компанія «Євродек» постійно проводить акції, дарує знижки та подарунки своїм покупцям. Серед найактуальніших акцій – страхування майна покупців, до кінця липня діє знижка 20% на всі види продукції . Також «Євродек» є учасником державної  програми з енергоефективності, згідно з якою уряд відшкодовує до 70% коштів за придбання вікон у нас!

   Завдяки злагодженій роботі працівників, багаторічній співпраці з надійними партнерами, які велику увагу приділяють вдосконаленню якості продукту, ми пишаємося гарними відгуками наших шановних клієнтів!