Хто добре працює, той добре відпочиває!

   У липні компанія «Євродек» відсвяткувала 20 річницю заснування.

   Компанія «Євродек» – не тільки один із лідерів продажу на волинському віконному ринку, насамперед – це дружній колектив, який знається на своїй професійній справі та вміє не лишень працювати, але й відпочивати!

   Керівники компанії «Євродек» – Віктор Богданович Свереда та Олег Ярославович Ошуркевич –  мудро скеровують роботу персоналу та піклуються про спільний відпочинок.  Євродеківці  неодноразово організовували  корпоративні вечори у Карпатах та Закарпатті. 20-ту річницю діяльності компанії дирекція «Євродека» вирішила  відсвяткувати  у готельно-туристичному комплексі «Ксенія», який знаходиться у селі Врублівці на мальовничих схилах Дністра, неподалік від Кам’янця-Подільського.

   Смачна вечеря, запальні танці, купання у водах Дністра, плавання на катері  та прогулянка містом на камені –  Камені –Подільському , збагатили нас  незабутніми враженнями та надихнули на подальшу активну роботу!

   Про яскраві враження розповідають працівники компанії «Євродек»:

   Тетяна Шавула, менеджер відділу продажу металопластикових конструкцій:

   –    Дуже сподобалися місцеві краєвиди, природа просто зачаровує своєю красою. Відчувається її могутність та колорит через пориви вітру, зелені вершини, незворушні пагорби. Вдалося навіть споглядати нічну грозу. Єднання людини та природи  – найкращий відпочинок, адже  краса та велич природи допомагає людині відчути гармонію у світі і власній душі!

   Галина Баховська, головний економіст:  –    Була дружня атмосфера подорожі. Святкування ще більше згуртувало колектив!  А для гарного відпочинку та подальшої  плідної роботи хіба потрібно більше?

   Андрій Степанюк, керівник відділу ПВХ:

   –    Найбільші позитивні враження отримав від прогулянки на пароплаві! Споглядати дивовижні  небокраї, де скелясті береги вкриваються водою, слухати музику вітру та ділитися думками з колегами – натхнена сієста!

   Інна Муковоз, керівник відділу продажу жалюзі:

   –    Я в захваті, як дирекція підійшла до питання організації відпочинку!  Все влаштували на найвищому рівні, продумали кожну дрібницю. Відчувалося, що їм до вподоби ця творча і водночас клопітка робота, адже виконували її керівники для свого колективу! Було комфортно, весело, словом відпочинок вдався! І за це я, від імені всього колективу,  висловлюю щиру подяку Віктору Богдановичу та Олегу Ярославовичу!

  

Людмила Іванська, бухгалтер:

   –    Ми теж зробили сюрприз нашим директорам та подарунок собі: замовили місцевий гурт «Ремікс», який розважав нас українськими піснями в сучасній обробці. Вечір був наповнений запальними танцями!

   Сергій Петров, інженер-конструктор відділу АПС:

   –    Я приїхав відпочивати із риболовним спорядженням. У місцевих водах Дністра водяться щуки та окуні. І це я знаю із власного досвіду, бо вдалося спіймати кілька. Шкода тільки, що було мало часу на таке моє захоплення.  Але вдалося  гарно відпочити і на корпоративі, подорожуючи пароплавом, під час подорожі містом!

  

Сергій Козачук, керівник відділу продажу захисних ролет:

   –    Я відчув справжній смак історії, прогулюючися давнім містом Кам’янець-Подільським. В історичному центрі Поділля поєдналися  культурні традиції різних національностей та релігійних конфесій. Найбільше сподобався мені середньовічний замок  16-18 століть.  Величні башти дихали незвіданим минулим, хотілося якнайбільше дізнатися про історію цієї оборонної споруди, тому не тільки уважно розглядав околиці, але й уважно слухав екскурсовода.  Відпочинок, проведений із користю – найкращий!

  

Олексанр Насіров, керівник служби безпеки:

   –    Сподобалося все без винятку, але справжній літній релакс – купання в Дністрі!

  

Віктор Дубчук, керівник відділу АПС:

   –    Дуже люблю фотографувати! Тому зафіксував  для колективу найкращі спогади на світлинах.  Особливо мені подобається фотографувати усміхнені радісні обличчя, а в ці дні наші працівники світилися від щастя! Тому отримували задоволення всі!

   Цінуючи досягнення одне одного,  ми разом прямуємо до цілей, розвиваємося,  вдосконалюємося. Тож колектив компанії «Євродек» щиро дякує керівникам за відмінний відпочинок! А для вас, шановні клієнти, ми підготували чергові акції, чекаємо вас  у наших офісах!