Досвід – найкращий наставник!

   У травні фахівці ТМ «Вікна Корса» спільно з провідними спеціалістами німецької компанії «REHAU» провели семінар для партнерів  із Луцька  – працівників компанії «Євродек», котра уже  двадцять років лідирує на волинському ринку  вікон та дверей.

   Спілкування проходило у дружній, теплій обстановці. Розглядалися та обговорювалися різноманітні питання,  стосовно віконної тематики. Власник ТМ «Вікна Корса» Олександр Романієв, який прибув на запрошення директора ПФ «Євродек» Віктора Свереди, ділився із присутніми  власним досвідом по створенню компанії  «Вікна КОРСА», яка стала однією з перших компаній  в Україні, що організувала виробництво, а пізніше –  номером один за кількістю встановлених склопакетів з енергозберігаючим склом.  За словами  Олександра Романієва, КОРСА пройшла шлях від невеликої регіональної компанії, яка була відома на вінницькому ринку своєю стабільною високою якістю, до компанії всеукраїнського рівня,  котра нині має найширшу мережу в Україні. 

   –    Запорука успіху,  – зазначив пан Олександр, –  у високій якості і надійності продукції, бездоганній репутації  та безумовному виконанні зобов'язань перед клієнтами!


   Впродовж семінару  менеджери  компанії  «Євродек» отримали відповіді на свої запитання від кваліфікованих спеціалістів ТМ «Вікна Корса» та компанії «REHAU».