Питання:

У нас новий будинок. Ми хочемо зрозуміти як правильно вибрати жалюзі. Чекаємо на Вашу пропозицію!

Відповідь:

   Є багато факторів, чому смаки можуть змінитися, а відтак хочеться змін і у власному будинку. Оновлення вікна - встановлення нових жалюзі або рулонних штор – відносно безпечний спосіб зробити щось нове.

   При виборі слід враховувати деякі фактори:

   Місце встановлення: де саме розміщуватимуться жалюзі – в квартирі або в офісі, в кабінеті, спальні або їдальні? Зовнішній вигляд: чи зобов'язані вони гармоніювати з сукупним фоном або розставити акценти у стилі кімнати? Ціна: яку конкретно суму ви можете дозволити собі на покупку?

   Вибір типу жалюзі.

   Горизонтальні алюмінієві жалюзі захищають від сонця та зайвих очей, вони прикрашають як кухню так і  житлову кімнату. Горизонтальні жалюзі (як правило, світлих тонів) - незмінний атрибут класичних офісів і виробничих будівель, де все функціональне та стримане. Для додання класичного вигляду офісу, кабінету доречними будуть жалюзі дерев'яні.

   Вертикальні штори-жалюзі  підходять для будь-якого навіть невеликого приміщення, адже їхні конструктивні та естетичні якості активно використовуються у сучасному стилі. Якщо жалюзі здаються надто офіційними, можна доповнювати їх стилізованим драпіруванням, завісами чи звичайними фіранками. Зазвичай рулонні штори найкраще використовувати в спальні або дитячій.

   Вибір тканини ( матеріалу) і кольору.

   Вибираючи жалюзі, врахуйте якість тканини, з якої вони будуть зроблені. Наприклад, якщо на кухні або їдальні планується встановити жалюзі вертикальні, то радять застосовувати склотканину, яка має водовідштовхувальні властивості та вільно миється. У кабінет, вітальні  рекомендується використовувати жакардові тканини. У робочі, офісні приміщення та широкі коридори підійдуть однотонні, прості тканини чи тканинні ролети на вікна.

   Для кухні, ванни, санвузлів краще застосовувати жалюзі з пластика або металу, оскільки вони міцніші, вологостійкі і за ними простіше доглядати. Проте, жалюзі тканинні практично всі відносяться до розряду жиро-, і водовідштовхуючих, тому чистити їх доведеться вкрай рідко.

   У приміщенні, де стоїть домашній кінотеатр або акустична система, рекомендується ставити тканинні жалюзі.

   Вибір кольору.

   Зупиняючи свій вибір на бажаному кольорі, необхідно врахувати, чи буде він поєднуватися з кольором навколишніх меблів і стін, підлоги. Іноді незначні відмінності у відтінках можуть роз’єднувати скрупульозно побудовану колірну гамму інтер'єру.

   Ненав'язливі білі жалюзі непомітно впишуться в офісний стиль і створять робочу атмосферу. Кремові відтінки органічно дивитимуться на кухні.

   У кімнату дитини можна поставити жалюзі з дитячим малюнком або абстрактним візерунком.

   Вибирайте те, що вам подобається  і насолоджуйтеся комфортом і затишком !