Питання:

Як вибрати пластикові вікна?

Відповідь:

   Перш ніж купувати пластикові вікна , необхідно врахувати багато нюансів і звертати увагу на різні характеристики конструкцій. Це допоможе вам уникнути установки неякісних виробів, швидше розібратися наскільки солідна фірма, в якій плануєте їх замовити. Варто відзначити, що купити вікна ПВХ на сьогоднішній день не складно. Їх пропонують багато фірм, які, в основному, займаються вимірами і установкою, а виготовлення проводиться на спеціальних підприємствах.

   Профіль, з якого вікно виготовляється, може бути як вітчизняним так і імпортного виробництва. Найчастіше імпортні профілі виявляються якіснішими, оскільки фірми, які їх виробляють мають великий досвід у цій сфері. Зазвичай такі профілі стійкі до перепадів температури і витримують різні динамічні навантаження. Варто звернути увагу на армуючий профіль. Якщо він зі сталі, то не повинен бути тоншим, ніж півтора міліметра. Оцинкована сталь набагато надійніше та витримує вплив підвищеної вологості.

   Що стосується такого нюансу як двокамерні склопакети, то для нашої країни оптимальним є дане число. Таке вікно легко забезпечить захист від вітру та шуму. Варто відзначити, що відомі фірми у своїх вікнах використовують тільки фурнітуру високої якості різних європейських виробників. Особливої ​​уваги заслуговують склопакети. Вони є практично основною частиною вікна, тому до них пред'являють найбільше вимог. Тим більше, наша країна відрізняється досить холодними зимами, а значить, склопакет обов'язково повинен мати дві повітряних камери, а товщина не повинна бути менше 32 міліметрів. Скло може бути як місцевого виробництва, так і імпортних марок. Все залежить від якості та ціни. Деякі виробники пропонують застосовувати на вікнах спеціальну плівку, яка дозволяє економити тепло у вашій оселі. Для офісних приміщень і квартир на перших поверхах часто пропонують міцніше скло.