Вікна з ПВХ профілю Epsilon служитимуть впродовж багатьох років, не втративши свого первинного зовнішнього вигляду і технічних характеристик.

Довговічність віконного і дверного ПВХ профілю Epsilon за висновком фахівців складає більше 40 років експлуатації.

Європейський тринадцятиміліметровий паз фурнітури дає можливість забезпечити Ваше вікно сучасними системами фурнітури, що забезпечують підвищену безпеку від проникнень ззовні.

Профільна система Epsilon виготовляється з полівінілхлориду на високотехнологічному устаткуванні за унікальною рецептурою, яка є екологічно чистою.

Всі віконні конструкції Epsilon відповідають санітарно-гігієнічним, пожежним нормам і сертифіковані по ДСТУ.

Завдяки застосуванню якісних матеріалів у виробництві профілю Epsilon і суворому дотриманню технологічних процесів, забезпечується підвищена стійкість профілю до несприятливих кліматичних умов і дій навколишнього середовища. Пластикові вікна Epsilon не бояться перепадів температур і витримують морози до 60 градусів без змін своїх технічних характеристик.

Поверхня вікон Epsilon є бездоганно білою і гладкою, а головне - не вимагає особливого догляду. Ви без зусиль зможете вимити ваші вікна звичайним домашнім миючим засобом. Вікна Epsilon дозволять Вам утілити в життя будь-які дизайнерські ідеї і колірні переваги, завдяки можливості використання чудового ламінуючого покриття. Ваші вікна можуть бути сніжно білими або декорованими під різні породи дерева.

Профільна система Epsilon забезпечує вікнам оптимальну тепло- і звукоізоляцію, стійкість до атмосферних явищ, тривалий термін служби, невимогливість у догляді, високі ергономічні властивості у поєднанні з елегантним зовнішнім виглядом.